Naszym największym potencjałem jest własna światłowodowa i radiowa infrastruktura sieciowa, zapewniająca szybką i pewną komunikację internetową ze światową siecią Internet.
Posiadamy kilka niezależnych geograficznie łącz upstreamowych (m.in. do Warszawy i Katowic), opartych o protokół BGPv4 i BGPv6 zapewniających ciągłość dostarczanych usług.
Stan naszej sieci jest przez cały czas monitorowany przez Network Operation Center. Dla Klientów oznacza to gwarancję stabilności otrzymanej usługi. W oparciu o to zobowiązujemy się do dotrzymania gwarancji SLA na bardzo wysokim poziomie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do działu Kontakt
Business Internet Fiber
 
Symetryczny dostęp do zasobów sieci Internet realizowany pasywnie (bez żadnych urządzeń po drodze) drogą światłowodową od routera BGP MediaTelekom aż do serwerowni Klienta. Gwarantuje wysokie przepustowości i małą awaryjność. Oferowane przepustowości od 1Mbps do 1Gbps.
Transmisja danych
 
Usługa transmisji danych w technologii Ethernet w oparciu o dostępowe medium światłowodowe lub radiowe o przepływności od 1Mbps do 1Gbps w relacjach: punkt - punkt oraz punkt - wielopunkt.
Business Internet Radio
Symetryczny dostęp do światowych zasobów sieci Internet realizowany bezprzewodowo w paśmie licencjonowanym. Zapewnia wysoką stabilność działania w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia drogą kablową. Oferowane przepustowości od 1Mbps do 400Mbps.
Technologie światłowodowe
 
Usługi dzierżawy własnych włókien światłowodowych. Usługi związane z projektowaniem i wdrażaniem technologii światłowodowych. Dysponujemy własnym oprzyrządowaniem do spawania i pomiarów reflektometrycznych.